خرید پنل پیامکی حرفه‌ای

پنل پیامکی مِسنجرلایت

پنل پیامکی مِسنجرلایت

حرفه‌ای ترین پنل پیامکی که می‌تواند در کم‌تر از 9 ثانیه پیامک را به دست مشتریان شما ارسال کند.

حرید پنل پیامکی

اسمارت پترن چیست؟

اسمارت پترن سرویس اختصاصی مِسنجرلایت است که می‌تواند پیامک‌های شما را زیر 9 ثانیه به دست مشتریانتان برساند.

با اسمارت پترن یک قدم از رقبای خود جلوتر باشد

چرا باید پنل پیامکی مِسنجرلایت را انتخاب کنید؟

۰۱

تعرفه ارزان

ما در مسنجرلایت با همکاری اوپراتورهای رسمی، توانسته‌ایم یکی از پایین‌ترین تعرفه‌های ممکن را با خدمات عالی در اختیار شما قرار دهیم.

02

سرعت بالا

سرویس اسمارت پترن مسنجرلایت، ایجاد شده است تا پیامک‌های شما را زیر 9 ثانیه به دست کاربرانتان برساند. حتی زودتر از این که کاربران شما صفحه‌ی گوشی خودشان را روشن کنند.

03

گنجینه افزونه رایگان

تیم فنی مسنجرلایت برای بهبود خدمات، افزونه‌های مورد نیاز شما را ترجمه، و با سرویس پیامک هماهنگ کرده‌است. با دریافت پنل‌های مسنجرلایت می‌توانید افزونه‌های حرفه‌ای را رایگان دانلود کنید.

04

پشتیبانی ویژه

7 روز هفته، به صورت 24 ساعته می‌توانید مشکلات خود را به کمک پشتیبانی حرفه‌ای مِسنجرلایت برطرف کنید و از خدمات استفاده کنید.

05

تبلیغات حرفه‌ای

با استفاده از امکانات تبلیغاتی مسنجرلایت می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی خود را دقیقاً برای بازار هدف خود ارسال کنید. می‌توانید پیام را بر اساس شهر و محله، شغل و جنسیت ارسال کنید.

06

شماره رایگان

با ثبت‌نام در مِسنجرلایت می‌توانید شماره‌های 5000، 3000، 1000 رایگان دریافت کنید و به عنوان شخصیت حقیقی و حقوقی از امکانات آن استفاده کنید.

سایت خود را با ما توسعه دهید.

تمام تلاش ما در مِسنجرلایت، توسعه‌ی کسب و کار شماست. سایت خود را به راحتی با پلاگین‌های اختصاصی مِسنجرلایت به پنل پیامکی متنصل کنید تا از با خیال راحت تمرکز خود را روی رشد خود معطوف کنید. کافیست اقدام به خرید پنل پیامکی مِسنجرلایت کنید.

0
از ۵ امتیاز

چرا شما باید مِسنجرلایت را انتخاب کنید؟؟؟

پشتیبانی حرفه‌ای

5/5

ما در مِسنجرلایت، 7 روز هفته به صورت 24 ساعته پشت کاممپیوتر هستیم تا برای شما و سایت شما هیچ مشکلی پیش نیاید.

روی کمک ما حساب ویژه باز کنید.

5/5

پنل‌های پیشرفته‌ی پیامکی مِسنجرلایت این قابلیت را دارند که به صورت اختصاصی برای سایت شما بهینه شوند. یعنی بدون استفاده از افزونه‌های کندکننده سایت، به سایت شما متصل شوند و پیامک را برای کاربران بدون این که به سایت شما فشار وارد شود،  در کم‌تر از 9 ثانیه ارسال کنند. 

5/5

با تهیه پنل های پیامکی تبلیغاتی، می‌توانید تبلیغات هدفمند را دقیقاً برای مخاطبین هدف خود ارسال کنید. «این یعنی هزینه کم، بازده بالا».
شما می‌توانید پیامک‌های تبیلغاتی خود را بر اساس محله، جنسیت، شغل و شهر مخاطبین هدف خود ارسال کنید.

چی از این بهتر؟!
5/5

ما با استفاده از فناوری اسمارت پترن می‌توانید پیام‌های شما را زیر 9 ثانیه به دست کاربران شما برسانیم. حتی قبل از این که صفحه موبایل خود را روشن کنن، صدای اعلان پیامک را خواهد شنید.

5/5

ما در مِسنجرلایت به سرویس‌های خودمان اعتماد داریم، برای اعتماد شما تضمین بی‌قید و شرط بازگشت وجه تا 30 روز پس از خرید می‌دهیم. پنل موردنظر خود را انتخاب کنید، اگر از سرویس ما ناراضی بودید، هزینه‌ی شما را بازپرداخت می‌کنیم!!!

5/5

با تهیه  پنل‌های پیامکی می‌توانید به مخزن افزونه‌های حرفه‌ای رایگان مِسنجرلایت دسترسی داشته باشید. ما سعی کرده‌ام افزونه مورد نیاز شما را با مِسنجرلایت هماهنگ کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

خرید پنل پیامکی مِسنجرلایت

تعرفه‌ی پنل پیامکی

0 +
مشتری خوشحال
پلن استارتاپی

قیمت

رایگان

پلن شرکتی

شروع از

29

/هزار

تومان

پلن فروشگاهی

شروع از

99

/هزار

تومان

پلن سوپر الماسی

شروع از

290

/هزار

تومان

جدیدترین مقالات

به بالا بروید